8 Temmuz 2011 Cuma

Alışveriş#20

Uzun bi aradan sonra tekrar dönebildim bloguma!Bi süredir bisey yazamıyordum ama artık sınavlarımda bittiğine göre bol resimlerle swatchlarla postlarla ekranınızda olmayı düşünüyorum:)
Bunlarda son zamanlarda aldıklarım..
Nars zen allık
Nars sex apple allık
Nars angelica allık
Nars dolce vita ruj
Nars niagara ruj
Mac dörtlü far paleti(deep truth,humid,trax,twinks)
Mac reablin rose ruj
Mac pigment
Mac studio finish concealer
Loreal glosslar
Maybelline glosslar
Maybelline rujlar sırasıyla;445,162,553
Yves rocher ruj 31no
Avon protogo ruj
Nivea ruj
Max factor krem allık
Gueralian terracotta duo
The body shop lipbalm
Clinique chunky cherry kalem ruj

Hepsini ayrı ayrı yazıp swatchlayacağım için tek tek numara isim yazmadım hepsinde.Özellikle merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz tabi..

13 yorum:

 1. nars ürünlerini özellikle de allıklarını önce tanıtabilir misin? yakın zamanda almayı düşünüyorum da, fikir edinmek için :)

  YanıtlaSil
 2. olur tabi.nars allıklardan birkaçının swatchı var zaten,diğerlerinide hazırlar yayınlarım sırayla.özellikle istediğin bi renk varsa öncelik verebilirim..

  YanıtlaSil
 3. güle güle kullan canım,çok güzel şeyler almışssın,hepsi birbirinden güzel:)

  YanıtlaSil
 4. güzel günlerde kullan canımcım,nars allıklar güzel görünüyor:)

  YanıtlaSil
 5. busecim özgecim daha güzelleri sizin olsun..

  YanıtlaSil
 6. Nars sex apple allık please :)

  YanıtlaSil
 7. tamam ilknurcm..yalnız sex apple o kadar açık bi renk ki:)swatchlayabilirim inşallah:))

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel gözüküyorlar, ben hepsini merak ediyorum :)

  http://sevdanindunyasi.blogspot.com

  YanıtlaSil
 9. maybelline rujların isimlerinide yazabilirmisin canım
  eda

  YanıtlaSil
 10. canım hepsi çok güzel güle güle kullan :)fiyatlarınıda yazarsan çok sevinirm swatcların yanına.bu arada nars tan hem yaz hemde kışın kullanbılceıgm bir allık rengi önerebilir misn?

  YanıtlaSil
 11. sevda, teşekkürler.Hepsini hazırlayıp ekliycem zaten:)

  eda, yazarım tabi.Yazmadıklarımı nosuyla ekliym posta hemen.

  legendneverdies, teşekkür ederim:)fiyatları yazmıyorum ben ürünlerin yanına normalde ama özellikle merak ettiğin olursa cevaplarım tabi.Yazmamamın sebebi; her yerde aynı olmuyor fiyatlar yada indirimlde almış oluyorum filan.Bide toplu alışveriş yapınca böyle, unutuyorum ayrı ayrı tam fiyatlarını:)Ama zaten aşağı yukarı fiyatlar belli.Burdakileri genel olarak yazim senin için hemen.Nars allıklar 65, rujlar 55, mac far paleti 140 civarı, mac ruj 39,mac concealer 42,clinique kalem ruj 46,yves rocher ruj 35,loreal glosslar 35,maybelline glosslar 20,maybelline rujlar 20 civarı,nivea satıştan kalktı zaten artık.önceden 35 civarıydı sanırım rujları.the body shop,max factor ve guerlain hediye:)
  narsdan allık seçmek çok zor.gördüğün gibi ben seçemiyorum hemen hemen her rengini alıyorum:)ne tür bi renk istediğini yazarsan ve ten rengini söyleyebilirsen daha doğru öneride bulunabilirim cnm..

  YanıtlaSil
 12. canım ten rengım cok koyu degıl.ama çok böyle bembeyzada degılım.böyle sırıtmayan her zaman sürüp cıkabılcegım,herşeyin üstüne gıden genel bir renk ıstıyorum:))

  YanıtlaSil
 13. o zaman sana klasik olarak orgasm rengini önerebilirim:)ama yinede denemen lazım.kimisinde belli olmuyormuş o renk.ışıltılı birazda.daha risksiz olsun dersen deep throat rengide olabilir.oldukça doğal bi renk..

  YanıtlaSil